تجربه ی کار در مترمربع یا کافی شاپ؟

کافی‌شاپ یا فضا‌های مشابه از گزینه‌هایی هستند که فریلنسرها برای فعالیت خود در نظر می‌گیرند. این فضاها به‌خاطر ماهیت اجتماعی خود در ابتدا جذابیت‌هایی را ایجاد می‌کنند و قطعا همین ماهیت اجتماعی، مزیت آن‌ها را نسبت به فعالیت در محیط‌های ایزوله  افزایش می‌دهد. مترمربع جزو چنین فضاهایی است که شما به عنوان یک فریلنسر می تونید تجربه ی خوبی را هنگام کار کردن برای خود رقم بزنید.

افرادی که برای مدتی کافی‌شاپ‌ها را برای کار انتخاب می‌کنند، قطعا جذابیت‌های زیادی در آن‌ها می‌بینند، از طرفی چنین محیط‌هایی حواس‌پرتی بیشتری هم به‌همراه دارند. همچنین افرادی که در کافی‌شاپ‌ها حضور دارند، به‌صورت تصادفی کنار هم جمع شده‌اند. البته برخی از آن‌ها مشتریان همیشگی کافی‌شاپ‌ هستند، اما به احتمال زیاد با هدف کار کردن در آن مکان حضور ندارند.

تفاوت مهم دیگر کافی‌ شاپ با محیط‌های کاری دیگر در ساعات کاری مشخص می‌شود. افراد در فضای کافه با محدودیت زمان روبه‌رو هستند و باید ساعات کاری خود را با ساعت کاری کافی‌شاپ هماهنگ کنند. در فضای کاری اشتراکی، ساعت‌های کاری عموما انعطاف بیشتری دارند و در اکثر موارد، روزهای تعطیلی آن‌ها در سال هم بسیار کم است.

ما در مترمربع با فراهم آوردن فضایی با دکوراسیون چشم نواز، نور کافی و دسترسی به امکاناتی همچون کمد امانات، اتاق جلسات، اتاق رویدادها، لانژ یا فضای استراحت، فضای بازی برای اوقات فراغت و… سعی داریم تا محیطی را برای شما رقم بزنیم تا با تمرکز بهتر و در امنیت بیشتر به کار خود بپردازید.

 

در مترمربع هیچ محدودیتی برای کار کردن شما در محیطی با کیفیت نیست. تیم مترمربع تمام تلاش خود را می کنند در فضایی امن با تجهیزات به روز میزبان شما در فضای کار اشتراکی خود باشد.

سبد خرید